Ons Team

Bestuur

Ons bestuur bestaat uit een dynamisch en ge├źngageerd team dat zich dag en nacht inspant voor onze club. Er zijn zowel actieve leden, jeugdige lopers en ouders vertegenwoordigd in ons bestuur.

Antoon van der Have
voorzitter
antoon@avtmaaseik.be

Peter van der Have
Penningmeester
Peter@avtmaaseik.be

Kris Bleukx
Secretaris
Kris@avtmaaseik.be

Ton Bongers
Bestuurslid
ton@avtmaaseik.be

Emma Jeunen
bestuurslid
Emma@avtmaaseik.be

Sam Geelen
Bestuurslid
Sam@avtmaaseik.be

Hilde Leurs
Bestuurslid
Hilde@avtmaaseik.be

Steven Fraussen
bestuurslid
Steven@avtmaaseik.be

Trainers

De trainingen worden geleid door verschillende trainers.

Nico Bos
Vanaf miniem
www.bosnico.tk

Gert De Neve
kangeroes, benjamins, pupillen
Gert@avtmaaseik.be

Katrien De Neve
kangeroes, benjamins, pupillen

Emma Jeunen
kangeroes, benjamins, pupillen
Emma@avtmaaseik.be

Peter van der Have
Keep On Runners

Met steun van

Meer informatie nodig? Contacteer ons!

Wij beantwoorden jouw vragen. Contacteer ons telefonisch, via email of via sociale media.